Stulpeliai pagaminti iš vamzdžių iš dirbtinių žaliavų su UV atsparia danga (atsparumas kreidavimuisi). Naudojami atsižvelgiant į rūšį:

- Kontrolei ir požeminių ir antžeminių plieniniu konstrukcijų katodinės apsaugos elektrinių sistemų parametrų nuskaitymui,

- Požeminių instaliacijų praėjimo žymėjimui,

Atlikti bandymai patvirtinti Sertifikuotos Laboratorijos rodo, kad išorinė stulpelio danga yra atspari senėjimo procesui ir UV spindulių veikimui atmosferinėmis sąlygomis 15 metų laikotarpiu. Žymėjimo-matavimo stulpeliu techniniai parametrai:

- UV spindulių atsparumas – garantija 15 metų

- Galimybė naudoti prietaisus skirtus nuotoliniam belaidžiui katodinės apsaugos matavimo duomenų persiuntimui

- Atitinkamas mechaninis atsparumas – atsparumas smugiams ir įbrėžimams

- Pastovi darbo temperatūra: 60 C

Žymėjimo-matavimo stulpeliai komplektuojami su laboratorinių gnybtų plokštele arba kontaktine kaladėle, kurios skirtos elektrinių parametrų matavimui arba elektromagnetinio signalo įvedimui į lokalizacinę juostą. Naudojami atviruose erdvėse ir užstatytoje teritorijoje.

Gnybtų kiekis parenka klientas. Papildomai stulpeliai komplektuojami su cinkuota spyna atidaroma su trikampiu raktu ir vamzdeliais inkaruojančiais stulpelį žemėje.

Žymėjimo-matavimo stulpelių aukštis parenkamas pagal kliento reikalavimus. Stulpelio montavimas gali būti naudojant vamzdelius iš dirbtines žaliavos, sudėtų kryžmai (standartinis variantas). Galimybė naudoti stabilizavimo plokšte arba užkasti į gruntą minimum 0,5 m. gylio.